top of page

Hep birlikte evde egzersiz yapalım!

Leslie nedir? 

Tam adıyla Leslie Sansone aslında bir kişi elbettte ve kendisi bir spor koçu. Youtube üzerinden yayınladığı herkese uygun olabilecek evde yürüyüş yapma egzersizlerinin öncüsü. Biz de hep birlikte bu egzersizleri rahatça uygulayabilriz çünkü çok kolay hareketler içeriyor. Elbette ciddi kas-eklem rahatsızlıklarınız olmadığı sürece.  

Evet bu egzersizler kilo vermenize destek olur, sağlığı koruyucudur. Ancak her şeyden önce egzersizden keyif almanız önemlidir. Eğer size hiçbir şekilde hitap etmiyorsa tabi ki farklı aktiviteler denemeniz, keyif alacağınız egzersiz türleri keşfetmeniz daha faydalı olacaktır. 

 

Bunu dışında belki arkadaşınızı ya da bir yakınınızı da Leslie Hareketine dahil ederseniz, güzel bir müzik eşliğinde, hoşunuza giden spor kıyafetlerinizle birlikte yaparsanız keyif almanız artacaktır diye düşünüyorum. Aşağıya her gün için bir video bırakıyorum. Youtube üzerinden kendi planınızı da oluşturabilirsiniz. tavsiyem, ilk hafta 15 dakikalık egzersizlerden tercih etmeniz. İlk aşamada kendimize çok yüklenmeyelim.

 

 Haydi başlayalım! 

bottom of page